Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Polanski - Shba E Zhgënjyer, Do Të Vazhdojnë Të Kërkojnë Drejtësi
English

Polanski - Shba E Zhgënjyer, Do Të Vazhdojnë Të Kërkojnë Drejtësi

NJU JORK, 12 korrik /ATSH-ANSA/ - Shtetet e Bashkuara "janë zhgënjyer dhe do të vazhdojnë të kërkojnë drejtësi pas vendimit për mos ekstradimin e Roman Polanskit", deklaroi sot zëdhënësi i Departamentit amerikan të Shtetit, Philip Crowley. "Jemi të zhgënjyer sepse përdhunimi i një vajze 13 vjeçare nga ana e një të rrituri është një krim. Do të vazhdojmë të kërkojmë drejtësi për këtë çështje dhe do të studiojmë mundësitë", shtoi ai. /e.v/
KOMENTE