Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Greqi - Një Zjarr I Madh Përfshin Ishullin Zakinthos
English

Greqi - Një Zjarr I Madh Përfshin Ishullin Zakinthos

ATHINË, 15 korrik /ATSH-MIA/ - Një zjarr i madh ka shpërthyer që prej mbrëmjes së djeshme në ishullin grek Zakinthos, në detin Jon, njoftoi agjencia greke e lajmeve, ANA-MPA. Deri tani janë të panjohura shkaqet e shpërthimit të zjarrit. Flakët janë afruar në zonat e banuara dhe kanë shkaktuar ngordhjen e disa kafshëve. Para dy ditëve në të njëjtin rajon ka patur zjarre, por në zona më të kufizuara, shton agjencia./ a.jor.
KOMENTE