Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Qeni në makinë, kërkon ndihmë duke i rënë borisë
English

Qeni në makinë, kërkon ndihmë duke i rënë borisë

Pensilvani, (SHBA), 16 Korrik, NOA - Ka mbetur i bllokuar në makinë për gati një orë, ndërsa pronarja e tij kishte shkuar në pazar, duke e harruar atë. Sipas “The Sun” makina pothuajse po bëhej si furrë për shkak nxehtit që ka goditur Shtetet e Bashkuara.

Qeni Max, ka kuptuar se shëndeti i tij, për shkak të nxehtësisë, ishte në rrezik: kështu në mendje i ardhur një ide gjeniale, ka menduar ti bjerë borisë së makinës për të kërkuar ndihmë.

Zhurma e borisë ka tërhequr vëmendjen e pronares së tij, e cila i ka dhënë atij ujë, si dhe e ka freskuar, duke e shpëtuar nga dehidratimi.

a.e./NOA

KOMENTE