Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 107.80 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.10 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 107.80 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 136.10 Lekë

TIRANË, 17 Korrik /ATSH/. - Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 107.80 lekë dhe u shit me 108.10 lekë, ndërsa një euro u ble me 136.10 lekë dhe u shit me 136.60 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 107.80 108.10 Monedha europiane 136.10 136.60 Franga zvicerane 102.20 102.70 Paundi britanik 165,30 165.80 /e.xh/a.s/
KOMENTE