Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Axhenda, E Hene, 19 Korrik, Atsh
English

Axhenda, E Hene, 19 Korrik, Atsh

Ora 8.00 - Presidenti i Republikes, Prof. Dr. Bamir Topi do te vizitoje disa nga familjet dhe te afermit e viktimave te aksidentit tragjik ne rrethin e Pukes. Ora 9:00 Kuvendi mblidhet në seancë plenare Ora 10.00- Në Hotel Tirana International, një grup organizatash të shoqërisë civile, nismëtarë të Aksionit Qytetar per Reformen Zgjedhore, në një konferencë për shtyp bëjnë të ditur nismën e tyre. Ora 10.00- Në Ministrine e Drejtesise salla e madhe e mbledhjeve, Ministri Nishani tryeze per Strategjine e Reformes per Drejtesine; Ora 10:00 ne ambientet e BSH prezantohet "Raporti Vjetor i Mbikëqyrjes". /a.s/
KOMENTE