Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Bie zjarr në Shkodër, i përmasave të mëdha
English

Bie zjarr në Shkodër, i përmasave të mëdha

Shkodër, 19 Korrik, NOA – Disa shtëpi janë përfshirë nga flakë të mëdha zjarri i cili po përhapet me përmasa të mëdha në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja sapo është konfirmuar nga burime policore të qytetit verior për agjencinë e Lajmeve NOA, të cilat bëjnë me dije se zjarri po përhapet në mënyrë të pakontrolluar rreth zonës ku ai u shkaktua.

Ndërkaq, mësohet se trupat dhe automjetet zjarrfikëse janë nisur menjëherë drejt vendngjarjes për të shuar zjarrin, i cili siç raportohet në mënyrë paraprake, ka rënë pikërisht pranë zonës së liqenit të Shkodrës.

Ende nuk dihen arsyet e vërteta që mund ta kenë shkaktuar atë, por gjithsesi, për momentin ekipi hetimor është i mendimit se kjo mund të ketë ndodhur nga pakujdesia e dikujt ...(vijon).

n.e/NOA

KOMENTE