Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Clinton: Bin Laden Fshihet Në Pakistan
English

Clinton: Bin Laden Fshihet Në Pakistan

ISLAMABAD, 19 korrik /ATSH-MIA/ - Lideri i rrjetit terrorist al Kaeda, Osama bin Laden fshihet në Pakistan, deklaroi sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton në një intervistë për një televizion pakistanez. "Mendoj se Osama bin Laden është këtu në Pakistan dhe do të përbënte një sukses të madh nëse liderët e al Kaedës arrestoheshin", deklaroi Klinton, e cila zhvilloi një vizitë në kryeqytetin pakistanez, Islamabad./ a.jor.
KOMENTE