Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Durrës, nëna keqtrajtoi të birin, ndiqet penalisht në gjendje të lirë
English

Durrës, nëna keqtrajtoi të birin, ndiqet penalisht në gjendje të lirë

Durrës, 19 korrik, NOA – Keqtrajtimi i të miturve, për shkakun e thjeshtë se ata janë krejt të pambrojtur ndaj të rriturve është një temë tashmë e hapur rëndom në shqoërinë tonë.

Por, mbetet rishtas e pakapërdishme, që një nënë të keqtrajtojë fëmijën e saj.

Pikërisht kjo i ka ndodhur 8 vjeçarit E.B, emrin e të cilës policia nuk e bën të ditur. Sipas policisë, 34 vjeçarja nga Puka dhe banuese në lagjen 14 në Durrës ka keqtrajtuar fëmijën e saj rreth orës 8 të mëngjesit të dy ditëve më parë për motive të dobëta.

I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe pas ndihmës mjekësore të marrë në Spitalin Ushtarak në Tiranë, është dërguar në banesë.

Tashmë nëna keqtrajtuese e të birit të vet po ndiqet penalisht në gjendje të lirë për keqtrajtimin e të miturve.

mit/NOA
KOMENTE