Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kuvend:Flash/Bode:Ndryshimet Në Buxhet Synojnë Mbajtjen E Ekonomisë Shqiptare Në Ritmet E Zhvillimit Ekonomik
English

Kuvend:Flash/Bode:Ndryshimet Në Buxhet Synojnë Mbajtjen E Ekonomisë Shqiptare Në Ritmet E Zhvillimit Ekonomik

E EKONOMISË SHQIPTARE NË RITMET MË TË LARTA TË MUNDSHME TË ZHVILLIMIT EKONOMIK.KËTO NDRYSHIME KONDICIONOHEN NGA NJË NUMER ZHVILLIMESH NË TREGJET LOKALE DHE ATO EKONOMIKO-RAJONALE. KUVENDI SAPO KA NISUR DEBATIN PËR DISKUTIMIN E P/LIGJIT "PËR DISA NDRYSHIME NË LIGJIN E BUXHETIT 2010"./a.s/
KOMENTE