Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kuvend-Flash/Bode:Rishikimi Buxhetit Synon Rialokomin E Fondeve Në Projekte Që Kanë Impakt Në Ekonomi
English

Kuvend-Flash/Bode:Rishikimi Buxhetit Synon Rialokomin E Fondeve Në Projekte Që Kanë Impakt Në Ekonomi

CIARE TË MUND TË RIALOKOHEN NË SEKTORË APO PROJEKTE QË KANË NJË IMPAKT MË TË SHPEJTË NË MBËSHTETJEN E EKONOMISË REALE. RISHIKIMI I BUXHETIT 2010 KA PËR QËLLIM RIALOKIMIN E NJË PJESE TË BURIMEVE TË INVESTIMEVE PUBLIKE, PËR TË MËNJANUAR VONESAT NË FATURAT E BIZNESIT, SI DHE NJË PËRDORIM EFICENT TË FONDEVE PUBLIKE./a.s/
KOMENTE