Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sport: Angli - Joe Cole Nenshkruan Per Liverpulin
English

Sport: Angli - Joe Cole Nenshkruan Per Liverpulin

TIRANE, 19 Korrik./ATSH-AFP/. - Mesfushori i Celsit, Joe Cole, ka nenshkruar nje kontrate per 4 vjet me Liverpulin, rivali i madh i Celsit ne Premier Ligen angleze, beri te ditur te henen klubi i Liverpulit. Cole, 28 vjeç, ka pranuar kushtet e ekipit te ri dhe gjate dy diteve te ardhshme do t'i nenshtrohet vizitave mjeksore, beri te ditur klubi i Liverpulit ne nje komunikate, pa saktesuar modalitetet financiare te kesaj transferte. Cole behet lojtari i dyte qe nenshkruan me Liverpulin, pas mbrojtesit malazez, Milan Jovanovic. Ai do te shkoje tek ekipi qe drejtohet nga ish-tekniku i Fulham, Roy Hodgson. "Une dua te luaj ne nje post me qendror dhe nje menaxher qe te besoje tek une", deklaroi Cole. Krahas Liverpulit, klubet e Tottenham Hotspur dhe Arsenalit kishin shfaqur interesin per Cole, sipas shtypit. /a.ke/
KOMENTE