Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 105 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 135.80 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 105 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 135.80 Lekë

TIRANË, 19 Korrik /ATSH/. - Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 105 lekë dhe u shit me 105.8 lekë, ndërsa një euro u ble me 135.80 lekë dhe u shit me 136.20 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 105.00 105.80 Monedha europiane 135.80 136.20 Franga zvicerane 102.20 102.70 Paundi britanik 165,30 165.80 /e.xh/
KOMENTE