Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Djeshme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI AKSIDENTI TRAGJIK NË GJEGJAN/ SOT DITE ZIE KOMBETARE POLICIA/ EMRAT E 14 PERSONAVE QË HUMBEN JETËN NË AKSIDENTIN TRAGJIK AKSIDENTI/ NE PUKE, DHIMBJE E MADHE NE PRITJE TE CEREMONIVE MORTORE AKSIDENTI/ LSI, NGUSHËLLIME FAMILJARËVE TË VIKTIMAVE META: OSBE TË MBËSHTESË REFORMAT KOMBËTARE PËR REALIZIMIN E KRITEREVE TË BE-së AKSIDENTI/ FUSHE ARREZ: KRYEMINISTRI BERISHA SHPREH NGUSHELLIMET NE FAMILJEN MUSTAFA AKSIDENTI/ DEPUTETËT E PS-së VIZITOJNË FAMILJARËT E VIKTIMAVE AKSIDENTI/ FUSHE ARREZ: BERISHA NGUSHELLON FAMILJET MARKU, GJONI E GJERGJI PRESIDENTI TOPI : APEL QYTETARËVE PËR TË RRITUR STANDARTET E EDUKATËS NË QARKULLIMIN RRUGOR VASILI : EKIPET SHENDETESORE NE GATISHMERI 24 ORE PËR TU ARDHUR NE NDIHME TE PLAGOSURVE POLICIA BËN TË DITUR SHKAQET E AKSIDENIT AKSIDENTI/ META: SOLIDARITETI I QEVERISË NUK DO NDALET AKSIDENTI/ PUKE- REPORTAZH: NË DOM, NJË DITË MË PAS... AKSIDENTI - KRYETARJA E KUVENDIT, TOPALLI, NGUSHELLON FAMILJET MUSTAFA E MARKU TOPALLI: MJEKËT DHE PILOTËT, PUNË HEROIKE AKSIDENTI I FUSHË-ARRËZIT, BASHA: DITË TRAGJIKE KUVENDI DISKUTON NESËR NË PARIM NDRYSHIMET NË BUXHETIN E VITIT 2010 LAJME NGA BOTA AUSTRI - HAPET NË VJENË EDICIONI I 18-të I KONFERENCËS PËR SIDËN KOSOVË - FEITH: RAUNDI I DYTË I ZGJEDHJEVE NË PARTESH, NJË HAP TJETËR I RËNDËSISHËM KOSOVË - KRYEMINISTRI THAÇI PËR VIZITË ZYRTARE NË SHBA IZRAEL - NETANJAHU NISET PËR NË EGJIPT PËR BISEDIMET E DREJTPËRDREJTA ME PALESTINEZËT RUSI - TË PAKTËN TETË TË VDEKUR NË NJË AKSIDENT RRUGOR KOSOVË - KRYEMINISTRI THAÇI PËR VIZITË ZYRTARE NË SHBA SEJDIU NGUSHËLLON TOPIN, SHPREH PIKËLLIMIN E THELLË E SOLIDARITETIN E PLOTË TË KOSOVËS EKONOMI - QEVERIA HUNGAREZE DO T'I PLOTËSOJË KËRKESAT E FMN-së DHE BE-së PËR REFORMA RRIPI I GAZËS - ASHTON KËRKON HAPJEN E PLOTË TË PIKAVE TË KALIMIT KRASNIQI-TOPALLIT: KOSOVA BASHKËNDJEN DHEMBJEN E SHQIPËRISË PAKISTAN - CLINTON FILLON NJË VIZITË PËR BISEDIME STRATEGJIKE /a.ke/
KOMENTE