Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI KUVEND-BODE:EKONOMIA SHQIPTARE NUK U PËRFSHI NGA VORBULLA E KRIZËS KUVEND-BRACE: EKONOMIA REALE SHQIPTARE NË KRIZË OLLDASHI: BRENDA 6 MUJORIT TË PARË MPPTT KA REALIZUAR 80% TË INVESTIMEVE KUVEND-RULI:OPOZITA NUK E PRANON IMPAKTIN POZITIV TË REFORMAVE NË EKONOMINË E VENDIT META PJESËMARRËS NË KONFERENCËN NDËRKOMBËTARE TË KABULIT KUVEND-IMAMI: RISHIKIMI I BUXHETIT, NUK PREK PROGRAMET AFATGJATA TË PËRDORIMIT TË TIJ LSI: DIALOGU PD-PS PER REFORMËN ZGJEDHORE TË JETË POZITIV NISHANI: FORCIMI I SHTETIT TË SË DREJTËS, DETYRIM APSOLUT NDAJ QYTETARËVE DHE PROCESIT PËR INTEGRIMIN NË BE KUVEND: OPOZITA KUNDËR NDRYSHIMEVE NË BUXHETIN E VITIT 2010 TOPI NGUSHËLLON FAMILJARËT E VIKTIMAVE TË AKSIDENTIT TRAGJIK RRUGOR NË FUSHË-ARRËZ KUVEND/ NISHANI: BUXHETI, PROJEKTE TË RËNDËSISHME NË SISTEMIN E DREJTËSISË AKSIDENTI/ BASHA TEK FAMILJARËT E VIKTIMAVE: QEVERIA GATI VENDIMIN PER MBESHTETJE FINANCIARE TOPALLI LOBON PËR NJOHJEN E KOSOVËS NË KONFERENCËN BOTËRORE TË KRYETARËVE TË PARLAMENTEVE NË GJENEVË MEDIU: BUXHETI PER MJEDISIN SYNON TE NDERTOJE POLITIKA TE QENDRUESHME LAJME NGA BOTA BE-ja I VENDOS KUSHTE KROACISË PËR SISTEMIN E DREJTËSISË PËR NEGOCIATAT PËR ANËTARËSIM RUSI - SENATI MIRATON NJË LIGJ QË I JEP MË SHUMË PUSHTET ISH-KGB-së ZAGREB - KOSOR: TADIÇ I MIRËPRITUR NË VUKOVAR KOSOVË: THAÇI NIS VIZITËN NË SHBA, TAKIM ME ZV/PRESIDENTIN E BANKES BOTËRORE, LE HOUEROU ATHINA: SITUATA NË QIPRO E PAPRANUESHME 36 VJET PAS PUSHTIMIT TURK GREQI - GREVË PESËDITORE E MJEKËVE TË SPITALEVE SHTETËRORE HAPËSIRË - RUSI - QEVERIA DO TË NDËRTOJË NJË KOZMODROM TË RI NË SIBERI EKONOMI - HUNGARI: DELEGACIONET E BE-së DHE FMN-së DO TË VIJNË NË SHTATOR BE: 6.4 MILIARDË EURO PËR PROJEKTE KËRKIMORE DHE NOVACIONI BE-ja NIS BISEDIMET ME ARMENINË PËR ASOCIM /a.ke/
KOMENTE