English

Femra me gjoksin më të madh drejt vdekjes, e shkatërroi silikoni

Teksas, 20 Korrik, NOA – Femra me gjoksin më të madh në planet, duket se po shkon drejt vdekjes e gjithçka, falë ndërhyrjeve të shpeshta me silikon nga mania për të patur dekoltenë më skandaloze në të gjithë botën.

Ajo quhet Sheyla Hershey, është braziliane me origjinë dhe jeton në Teksas, ku disa media e cilësuan atë si femrën me gjoksin më të madh të parë ndonjëherë.

Por në një prej operacioneve të shumta për t’ia arritur këtij cilësimi, duket se diçka nuk shkoi siç duhet dhe tashmë braziliania është duke pritur vdekjen.

Lajmi i botuar nga mediat gossip, përmend faktin se ajo ka marrë një lloj stafilokoku gjatë ndërhyrjeve të shpeshta kirurgjikale, i cili e ka dëmtuar shumë, sikundër thuhet se dhe silikoni i vendosr shtresa-shtresa në gjoksin e saj mëse të fryrë, e ka sëmurur.

Megjithatë, thuhet se Sheyla i ka mënyrat për të dalë nga kriza, duhet të heqë me çdo kusht implantet e saj silikoni për t’iu larguar rrezikut të vdekjes.

n.e/NOA

KOMENTE