English

Sport: Gjermani - Joachim Low Zgjat Me Dy Vjet Kontraten Me Ekipin Perfaqesues

TIRANE, 20 Korrik/ATSH-AFP/. - Trajneri i ekipit perfaqesues te Gjermanise ne futboll, Joachim Löw dhe menaxheri i pergjithshem i ekipit, Oliver Bierhoff, kane rinovuar kontraten e tyre per dy vjet te tjera, shkruante te marten gazeta Süddeutsche Zeitung. Lajmi pritet qe te zyrtarizohet ne nje konference per shtyp gjate dites, saktesonte gazeta. /a.ke/
KOMENTE