English

Titujt E Lajmeve Kryesore Të Transmetuara Ditën E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI DURRËS: EKZEKUTOHET ME ARMË ZJARRI PRONARI I NJË LOKALI TEMPERATURAT E LARTA PUSHTOJNË SËRISH VENDIN FIER: NXIRRET NGA DETI KUFOMA E NJE 21-VJEÇARI UNIVERSITETI POLITEKNIK, QENDËR E INDUSTRISË SHQIPTARE TË SOFTWARE-it MINISTRIA E MJEDISIT, MASA KUNDËR NDOTJES AKUSTIKE KUKES: TUNELI I KALIMASHIT, PORTA LIDHESE MES SHQIPTAREVE RAMA: NDRYSHIMET NË BUXHET DO TA THELLOJNË MË SHUMË KRIZËN MINISTRI BODE: RAMA SHTREMBËRON TË VËRTETËN MBI BUXHETIN PRIFTI: JAM I HAPUR PER ÇDO KONTROLL MBI TE ARDHURAT E MIA FIER: DIGJEN 5 ATOBOTE ME SOLAR DHE NJË ÇISTERNË PRANIMET NË UNIVERSITET- DEGËT PAS KONSULTIMIT ME GUIDËN E MATURËS BASHA: BESOJ NË VLERËSIMIN POZITIV TË EKSPERTËVE TË BE PËR LIBERALIZIMIN E VIZAVE OPERACIONI "VORA II",SEKUESTROHEN 85 KG MARIUANË SPORT-MERKATO/ ÇEZENA KËRKON SULMUESIN ERJON BOGDANI LAJME NGA BOTA KINA BËHET KONSUMATORI MË I MADH I ENERGJISË NË BOTË AFGANISTAN - RASMUSSEN: NATO DO TË QËNDROJË EDHE PAS TRANZICIONIT RUSI - I NXEHTI DHE VODKA: REKORD MBYTJESH, 71 VETA BRENDA 24 ORËVE KOSOVË: SHPËRTHIM NË VERI, NË QENDËR TË ZVEÇANIT KRIZA - GREQIA HEDH NË TREG 1.95 MILIARDË EURO BONO THESARI KOSOVË: HYSENI UDHËTON DREJT HAGËS PËR SEANCËN PËRMBYLLËSE TË GJND-së PËR PAVARËSINË PROJEKTI MAQEDONAS, "HOPS" FITON ÇMIMIN NDËRKOMBËTAR PËR RESPEKTIMIN E TË DREJTAVE TË NJERIUT NË HIV/AIDS INDI - NJË DIPLOMATE AKUZOHET PËR SPIUNAZH NË FAVOR TË PAKISTANIT BRUKSELI PËRGATIT STRATEGJINË PËR SIGURINË E BRENDSHME TË BE-së GJERMANIA PËRKUJTON ATENTATIN E MUNGUAR KUNDËR HITLERIT /s.d/
KOMENTE