Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Flash 2/Berisha:Besoj Se Serbia Do T'I Përmbahet Vendimit Të Gjnd-Së
English

Flash 2/Berisha:Besoj Se Serbia Do T'I Përmbahet Vendimit Të Gjnd-Së

PËRMBAHET VENDIMIT TË GJND-së NË INTERESIN MË TË MIRË Të PAQES DHE STABILITEIT NË RAJON. KY VERDIKT NUK MUNDEJ KURRSESI QË TË NDALONTE NJË REALITET TË PARIKTHYESHËM, SI PAVARËSIA E KOSOVËS. DUKE BESUAR NË NJË KAPITULL TË RI MES SERBËVE DHE SHQIPTARËVE QEVERIA SHQIPTARE MBETET E ANGAZHUAR TË INKURAJOJË AUTORITETET KOSOVARE PËR PËRPJEKJE SERIOZE NË NORMALIZIMIN E MARRËDHËNIEVE ME BEOGRADIN.
KOMENTE