Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tiranë - 1 Usd U Ble Me 104.40 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 134.70 Lekë
English

Tiranë - 1 Usd U Ble Me 104.40 Lekë, Ndërsa 1 Euro Me 134.70 Lekë

TIRANË, 23 Korrik /ATSH/. - Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës sot një dollar u ble mesatarisht me 104.40 lekë dhe u shit me 105.20 lekë, ndërsa një euro u ble me 134.70 lekë dhe u shit me 135.30 lekë. Blerje Shitje Dollari amerikan 104.40 105.20 Monedha europiane 134.70 135.30 Franga zvicerane 101.00 101.70 Paundi britanik 164,70 165.10 /e.xh/
KOMENTE