Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh
English

Titujt E Lajmeve Kryesore Te Transmetuara Diten E Sotme Nga Atsh

LAJME NGA VENDI KUVENDI MIRATON DISA LIGJE TE RENDESISHME AMBASADORI AMERIKAN VIZITË NË QYTETIN E KUKËSIT SHBA: KOSOVA, SHTET I PAVARUR DHE TERRITORI I SAJ I PACËNUESHËM ASHTON: PAS PAVARËSISË, SERBIA DHE KOSOVA TË NISIN DIALOGUN PS:MINISTRI PRIFTI TË JAPË PËRGJIGJE PARA DREJTËSISË LSI MBLEDH KOMITETIN DREJTUES PËR PREZANTIMIN E KANDIDATËVE NË TIRANË RAMA: KRIZA EKONOMIKE PO THELLOHET, QEVERIA PËRGJEGJËSE QEVERIA SHQIPTARE E ANGAZHUAR PËR NORMALIZIMIN E MARRËDHËNIEVE KOSOVË-SERBI OKB DHURON 253 MIJË DOLLARË PËR RIAFTËSIMIN E ZONAVE TË PREKURA NGA PËRMBYTJET VITI 2010: INVESTIMET E HUAJA U RRITEN ME 27 % KUKËS/ WITHERS: SHBA JANË MIQ TË NGUSHTË TË SHQIPTARËVE KOSOVA- PLL: VENDIMI I GJND-së PËRLIGJI EDHE JURIDIKISHT SHPALLJEN E PAVARËSISË LIGJI I ARSIMIT TË LARTË- KACANI: NDRYSHIMET TË RËNDËSISHME FUSHA E AVIACIONIT- MINISTRIA E MBROJTJES: PS TË FLASI ME FAKTE SHKODER: TAKIM RAJONAL I KESHILLIT SHQIPTAR PER MARREDHENIE ME JASHTE LAJME NGA BOTA TURQI - MANDATARREST PËR 102 TË AKUZUAR NË NJË KOMPLOT PËR GRUSHT SHTETI PRESIDENCA E BE-së PËRSHËNDET QËNDRUESHMËRINË E BANKAVE EKONOMI - TESTI I REZISTENCËS: SHTATË BANKA EVROPIANE DËSHTOJNË FLOTILJA - OKB EMËRON TRE EKSPERTËT E NGARKUAR ME HETIMIN E PAVARUR KOSOVË- FRANCA DO T'I INKURAJOJË SHTETET TA NJOHIN PAVARËSINË E KOSOVËS GJND - KOSOVË - QIPRO - WESTERWELLE: MENDIM I GJYKATËS NJË RAST I VEÇANTË EKON - BRITANI E MADHE - EKONOMIA REGJISTRON RRITJEN MË TË MADHE QË PREJ VITIT 2009 KOSOVË - KUVENDI I MIRATON DEKLARATË PËR APROVIMIN E OPINIONIT TË GJND SHBA - OBAMA: PËR IRAKUN KA ARDHUR KOHA E FORMIMIT TË NJË QEVERIE TË RE PHENIANI: PËRGJIGJE FORCE KUNDËR SANKSIONEVE AMERIKANE VENEZUELA DHE KOLUMBIA NDËRPRESIN MARRËDHËNIET DIPOMATIKE /a.ke/
KOMENTE