Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Urgjent - Kosovë - Arrestohet Guvernatori I Bankës Qendrore
English

Urgjent - Kosovë - Arrestohet Guvernatori I Bankës Qendrore

PRISHTINË, 23 korrik /ATSH-AFP/ - Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Hashim Rexhepi, u arrestua në kuadër të një hetimi për korrupsion, evazion fiskal dhe pastrim parash, njoftoi para pak minutash Misioni Evropian i Policisë dhe Drejtësisë në Kosovë, EULEX./ a.jor.
KOMENTE