English

Sport: Ceshtja Balotelli, Nuk Ka Asnje Firme Me City

TIRANE, 26 Korrik/ATSH-ANSA/. - "Akordi mes Interit dhe Manchester City per transferten e Balotelli nuk eshte larg, por deri tani nuk eshte hedhur asnje firme". Keshtu eshte shprehur agjenti i sulmuesit, Mino Raiola, lidhur me disa njoftime te shtypit. "Nuk ka asnje firme mes Balotelli dhe Manchester City, sqaroi Raiola per agjencine ANSA. Nje akord i tille mund te arrihet ne ditet e ardhshme". /a.ke/
KOMENTE