Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sport: Miqesore - Uruguaji Pa Forlan, Suarez E Tabarez Ndaj Angoles
English

Sport: Miqesore - Uruguaji Pa Forlan, Suarez E Tabarez Ndaj Angoles

TIRANE, 28 Korrik/ATSH-AFP/. - Ekipi i Uruguajit, qe zuri vendin e 4-t ne Boterorin 2010, do te luaje nje miqesore me Angolen me 11 gusht ne Lisbone, pa seleksionerin Oscar Tabarez, qe eshte ne negociata per rinovimin e kontrates se tij, si dhe pa sulmuesit Diego Forlan e Luis Suarez, beri te ditur Federata kombetare (AUF). Forlan, Topi i Arte i Boterorit 2010 dhe Suarez, autor i tre golave ne Afriken e Jugut, do te mungojne per "aresye personale". Ekipi do te drejtohet nga Juan Verzeri, trajner i ekipit perfaqesues U-20 vjeç. /a.ke/
KOMENTE