Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Çudia/ Një majmun vdes të luajë me video-game
English

Çudia/ Një majmun vdes të luajë me video-game

San Françisko, 11 gusht, NOA – Ai është një majmun që vdes të luajë tërë ditën me video-game. Kaq i keq po i bëhet ky zakon, saqë po bën shumë kureshtar edhe të voglin e tij, i cili i afrohet dhe kërkon të luajë edhe ai me gjënë e çuditshme që prindi i tij mban në dorë vazhdimisht.

Bëhet fjalë për gorillën Bavang, i cili mbahet i mbyllur në kopshtin zoologjik të San Françiskos.

n.e/NOA

KOMENTE