Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Reali, presing mbi Thiago Silvën
English

Reali, presing mbi Thiago Silvën

Madrid, 11 Gusht NOA - Në Madrid, pasi Moratti ka thënë zyrtarisht se Maicon nuk është në merkato, të gjithë janë të bindur se Florentino Perez ka përgatitur një sulm të ri ndaj Thiago Silvës.

Murinjo ka pohuar se Sergio Ramos do të luajë në rolin e mbrojtësit të krahut dhe momentalisht kërkesa e tij është e drejtuar vetëm tek braziliani i Milanit.

Siç është bërë e ditur nga e përditshmja spanjolle “As”, oferta e përgatitur do të arrijë shumën e 20 deri në 25 milionë euro, kundrejt së cilës drejtuesit e klubit kuq e zi mund të viheshin në mendime serioze.

r.b/NOA

KOMENTE