Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Stjuardesi nervozohet, fyen të gjithë pasagjerët dhe më pas kapet nga autoritetet
English

Stjuardesi nervozohet, fyen të gjithë pasagjerët dhe më pas kapet nga autoritetet

Nju Jork, 12 gusht NOA - I nervozuar nga një pasagjer, i cili nuk dëshironte të qëndronte i ulur në sedilje në uljen në Nju Jork, një stjuardes humbi toruan e tij.

Steven Slater, 39, vjeç, stjuardes në fluturim Pitsburg-Nju Jork të kompanisë ajrore Jet Blue, ka fyer nëpërmjet radios, të gjithë pasagjerët që ishin në bordin e avionit dhe më pas hapi të gjithë daljet e avionit duke u hedhur në një nga ato.

Më pas, me shpejtësi nxitoi në parkingun, ku kishte lënë dhe makinën e tij dhe menjëherë shkoi në shtëpi ku atje u ndalua nga forcat policore.

r.b/NOA

KOMENTE