Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
UNMIK, Zannier takohet me presidentin Tadiç
English

UNMIK, Zannier takohet me presidentin Tadiç

Beograd, 25 gusht, NOA - Shefi i UNMIK-ut, Lamberto Zannier, po qëndron sot në Beograd ku do të takohet me presidentin Boris Tadiç, zëvendëskryeministrin Ivica Daçiç dhe anëtarin e kabinetit qeveritar Oliver Ivanoviç.

Vizita e drejtuesit të përfaqësisë ndërkombëtare në Kosovë është në kuadër të takimeve të rregullta që shefi i misionit të OKB-së në Kosovë zhvillon me Beogradin, raporton Europa e Lirë.

NOA

KOMENTE