Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ideja e çmendur e Interit mban emrin e Kasanos
English

Ideja e çmendur e Interit mban emrin e Kasanos

Itali, 7 shtator NOA - Një ide e çmendur vjen nga klubi i zikaltërve të Inerit. Sipas të përditshmes sportive “Corriere dello Sport”, drejtuesit e klubit në janar mund të arrijnë të bëjnë një blerje të munguar në këtë sezon të merkatos dhe emri që po përflitet në ambientet e skuadrës është ai i Antonio Kasanos.

Në qoftë se Sampdoria do të nxjerrë në shitje lojtarin atëherë Interi mund të themi se është në vendin e parë për të siguruar shërbimet e tij.

Vlera e kartonit të lojtarit me origjinë bareze varjon nga 18 deri në 20 milionë euro. Ajo çka i ka dhënë një besueshmëri më të madhe zërave të këtij transferimi janë dhe fjalët e presidentit Moratti: “Çdo klub do të dëshironte Kasanon në përbërje të tij”.

r.b/NOA

KOMENTE