Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Britney Spears bëhet pjesë e “Glee”
English

Britney Spears bëhet pjesë e “Glee”

SHBA, 1 Tetor 2010 NOA - Në SHBA ka nisursezoni i dytë i “Glee” së bashku me Britney Spears si të ftuar speciale dheduhet thënë se shikueshmëria është rritur ndjeshëm.

Ylli i popit bën një shfaqje të shkurtër nëkëtë episod dhe më pas paraqiten hitet e saj më të mira gjatë karrierës.

Një puntatë me të vërtetë e veçantë e “Glee”,e cila duhet thënë se është shkëputur paksa nga historia e serive të saj.

Më pas ajo zëvendësohet nga Heather Morris qëinterpreton Brittany dhe dhuron disa nga këngët më të famshme të pop-starit.

r.b/NOA

KOMENTE