Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Meta viziton QKR, financim i SHBA
English

Fotolajm – Meta viziton QKR, financim i SHBA

Zv/kryeministridhe ministri i Ekonomise Ilir Meta, duke folur per gazetaret, pas nje vizite neQendrën Kombëtare të Regjistrimit, investim i qeverisë amerikane. Dje opozitarefuzoi të votojë ligjin për Gjykatat Administrative dhe pasi SHBA dhaultimatumin se do ndërpresë ndihmën. Foto: NOA/LSA

KOMENTE