Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Luçia, e verbër pas ndërhyrjes estetike
English

Luçia, e verbër pas ndërhyrjes estetike

Padova, 1 Tetor 2010 NOA - “Nuk kam parë më.Që nga ai moment jeta ime është kthyer në një makth të vërtetë. “, - këto janëfjalët e Lucias, gruas e cila pas një ndërhyrje estetike që bëri në spitalin ePadovas ka humbur shikimin.

Në 2007 iu nënshtrua një operacioni për të ngadalësuar plakjen. Një lifting ithjeshtë dhe më pas një zgjim i tmerrshëm gjatë natës, me sytë që i rridhningjak. Për momentin e vetmja gjë e sigurt është se shikimi ka humbur.

Një luftë e cila tashmë ka zënë vendin e saj në gjykatë, pasi gruaja po kërkonsi dëmshpërblim një shifër prej 2 milionë eurosh dhe mund të themi se dëshmia esaj do të ndikojë shumë në audiencën e parë.

r.b/NOA

KOMENTE