Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga NOA
English

Njoftim nga NOA

Të nderuar lexues!

Tre ditët të fundit kemi pasur problemeteknike, për shkak të numrit gjithnjë në rritje të vizitorëve dhe ngarkesës nëserver.

Për shkak të bartjes së arkivit mëse trevjeçarnë serverin e ri, faqja përkohësisht ka qëndruar jashtë funksionit.

Kompania, e cila merret me mirëmbajtjenteknike të sajtit është duke punuar për tejkalimin e këtyre problemeve.

Duke ju falënderuar që na ndiqni, kërkojmë dheshpresojmë në mirëkuptimin tuaj.

Stafi i NOA

KOMENTE