Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Video pornografike midis Tiger dhe Devon?
English

Video pornografike midis Tiger dhe Devon?

SHBA, 1 Tetor 2010 NOA - Një videopornografike mund të kthejë sërish Tiger Woods nën objektivin e gazetarëve tëshumta në lidhje me skandalin e tij.

Duke u bazuar në të përditshmenRadaronline.com, ylli i pornografisë Devon James, e renditur si e 15 ndër tëdashurat e tij, i ka propozuar një regjistrim Vivid Entertainment, shtëpisë sësaj pornografike prodhuese, një video-seksi të sajën së bashku megolfistin të impenjuar në performanca seksuale.

Megjithatë duke u bazuar në tëshkuarën e Devon mund të themi se ajo është shfaqur shumë herë si njëgënjeshtare dhe këtë radhë gjithçka mund të jetë e rreme.

Video, që me sa duketështë regjistruar në 2008 sipas porno-strait zgjat rreth 62 minuta e 37 sekondadhe kushton 350 mijë dollarë.

r.b/NOA

KOMENTE