English

Fotolajm – Digjet flamuri serb tek ambasada e Beogradit në Tiranë

Një grup të rinjsh shqiptarë të Tiranës dhe nga Kosova, dogjën në mënyrë demonstrative flamurin serb pranë ambasadës së Serbisë në Tiranë. Akti erdhi në shenjë proteste ndaj të njëjtit veprim që bënë serbët dje në Itali. Foto: NOA/LSA. Lexoni gjithçka mbi episodet

KOMENTE