Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rrihet egërsisht dhe më pas përdhunohet një grua në Lezhë
English

Rrihet egërsisht dhe më pas përdhunohet një grua në Lezhë

Lezhë, 13 tetor 2010 NOA – Një grua 54 vjeçare është rrahur egërsisht dhe më pas ëhstë përdhunuar nga një burrë 49 vjeçar, në Shënkoll të Lezhës, raporton korrespondenti i agjencisë NOA.

Burime zyrtare nga Drejtoria e Policise Qarkut Lezhe i konfirmuan agjencisë NIOA ngjarjen dhe thanë se sot në orën 17.00 kryen arrestimin e 49-vjeçarit Mark Çupi, me banim ne lagjen Kodermarlekaj te rrethit Lezhe.

Ndalimi i tij u be pas kallëzimit te bere nga shtetasja me iniciale D.Ç, me banim ne fshatin Shenkoll te rrethit Lezhë.

Sipas denoncimit, Çupi ne oret e mbrëmjes të datës 8 tetor, e ka rrahur dhe me pas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhune ne banesën e tij ne fshatin Kashnjet te rrethit Lezhe.

Policia tha se materialet i kalojnë Prokurorisë se Rrethit Gjyqësor Lezhe, për veprën penale te “Marrëdhënie seksuale me dhune me te rritura” ne ngarkim te shtetasit Mark Çupi për veprime te mëtejshme.

a.b/e.r/NOA

KOMENTE