Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ministria e Sigurisë së Kosovës
English

Njoftim nga Ministria e Sigurisë së Kosovës

Vizite e Ministrit te FS te Kosoves, Fehmi Mujota, ne Tirane.

Ditën e nesërme më datën 19 tetor, Ministri i FS se Kosoves, Fehmi Mujota zhvillon nje vizite zyrtare dy ditore te programuar.

Ne oren 10:30, z Mujota do te pritet me ceremonial nga Ministri i MBrojtjes z. Arben Imami dhe pas takimit, te dy ministrat do te japin nje konferencë per shtyp.

KOMENTE