Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Rama-Berisha shtrëngojnë duart
English

Fotolajm – Rama-Berisha shtrëngojnë duart

Kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i PS, Edi Rama, gjatë ceremonisë së përurimit të projektit “Rruga e Mijëvjeçarit për Paqen”, ku janë vendosur pllaka me mbishkrime të 28 presidentëve të Botës, me rastin e 7-vjetorit të Lumturimit të Nënë Terezës. NOA-LSA

KOMENTE