Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gjendet fetusi i një bebeje vajzë, hedhur në koshin e plehrave
English

Gjendet fetusi i një bebeje vajzë, hedhur në koshin e plehrave

Milano, 19 tetor NOA - Një fetus bebeje është gjetur në Milano në një kosh plehrash në stacionin qendror të qytetit. Zbulimi shokues u bë nga një punonjës i pastrimit të territorit, i cili po merrej pikërisht me zbrazjen e përditshme të koshave dhe më pas lajmëroi menjëherë 118-ën.

Policia ka arritur me hetimet e saj të zbulojë se ishte një vajzë e cila kishte pasur një abort dhe më pas ishte përpjekur për të fshehur fetusin.

Vajza, një nomade, u gjet shumë pranë kishës dhe po kërkonte ndihmë, ku menjëherë u transportua në klinikën e Mangiagalli në Milano. r.b/NOA

KOMENTE