English

Përfundon telenovela-Rooney, nënshkruan sërish me “Djajtë e Kuq”

Tiranë, 24 Tetor, NOA- Tashmë mund të themi se ka përfunduar dhe telenovela Rooney. Me sa duket kanë qenë kërcënimet e tifozëve që kanë bindur lojtarin ti japi fund gjithçkaje dhe të shtyjë kontratën e tij me klubin e Manchester United.

Kështu, Rooney ka nënshkruar një kontratë, e cila do ta lidhë atë me klubin e United dhe për katër vjet të tjera deri në 2015. Në këtë mënyrë mund të themi se janë shuar të gjithë zërat që dëshironin ta shihnin sulmuesin anglez pjesë të ekipit të City.

r.b/NOA
KOMENTE