Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Barry dhe Martinez, tashmë çifti është zyrtarizuar
English

Barry dhe Martinez, tashmë çifti është zyrtarizuar

Hollivud, 26 tetor, NOA - Pas zërave të shumtë që ishin shtuar kohët e fundit dhe pas fotove të kapura, tashmë është bërë dhe zyrtarizimi: Halle Berry dhe Olivier Martinez janë një çift.

Ata bënë paraqitjen e tyre të parë në publik, ku u shfaqën tepër të dashuruar e të kapur dorë më dorë në Los Anxhelos.

Në tapetin e kuq të “Carousel of Hope Gala”, Halle dhe Olivier shkëmbyen shikime tepër romantike nën objektivin e fotografëve të shumtë që i kishin rrethuar.

Ajo që mund të themi me bindje, është se janë me të vërtetë një ndër çiftet më të bukura.

r.b/NOA

KOMENTE