Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Hoteli hekurudhor, 2 mijë euro një natë
English

Hoteli hekurudhor, 2 mijë euro një natë

Nagano, 27 tetor NOA - Një suitë dhe një natë, pret të gjithë të pasionuarit e modeleve hekurudhore në Nagano, ku në hotel Metropolitan është ndërtuar një dhomë e cila do të kushtojë 2 mijë euro një natë dhe përbëhet nga një hekurudhë gjigande.

Brenda këtij prodhimi hekurudhor prej 6 metrash lartësi dhe 1.8 gjerësi, modeli është i mbyllur në shkallën N (9 milimetër distancë ndërmjet binarëve) më të madhe të Japonisë. Në dipsoziocion janë katër tipa trenash elektrikë që kalojnë në vendet më të famshme të qytetit të ndërtuara në miniaturë.

r.b/NOA

KOMENTE