Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Aktori komik ndez një cigare hashash në transmetim direkt
English

Aktori komik ndez një cigare hashash në transmetim direkt

SHBA, 3 nëntor NOA - Zach Galifianakis, një aktor komik tepër i njohur në SHBA, ka ndezur një cigare hashash në transmetim direkt dhe krijoji një skeç për të promovuar liberalizmin e marjiuanës, i cili aktualisht është objektiv i referendumit në Kaliforni.

Aktori është tepër i njohur dhe në vende e tjera të botës ku veçanërisht në filmat, “Hangover” dhe “G-Force, Superspie in mision”.

r.b/NOA

KOMENTE