Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter dhe Barça, objektivi mban emrin e Bale
English

Inter dhe Barça, objektivi mban emrin e Bale

Angli, 3 nëntor NOA - Nuk është vetëm Interi mbi mesfushorin e Tottenhamit, Gareth Bale. Dhe kjo pasi në orët e fundit është bërë e ditur se në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit është dhe Barcelona, që tashmë ka bërë të qartë idenë e saj për të gjetur zëvendësuesin e Adibal dhe Maxwell.

Emri i 21-vjeçarit ka shumë kohë që lakohet në ambientet e zikaltërve, por duke parë konkurrencën për të, mund të themi se vlera e Bale është rritur, madje deri në atë pikë ku ka kapur shifrën e 40 milionë eurove. Zubizarreta, i cili është një agjent i Barçës, ka pranuar këtë fakt duke deklaruar se një lojtar i tillë mund të jetë tepër i dobishëm për kampionatin spanjoll.

r.b/NOA

KOMENTE