Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nokia Z500, tableta me sistem operativ MeeGo
English

Nokia Z500, tableta me sistem operativ MeeGo

Finlandë, 3 nëntor NOA - Për disa orë në sitin e Nokia Ovi Store janë shfaqur gjurmët e para të Nokia Z500, ai që duhet të jetë një nga tabletat e para me sistem operativ MeeGo të prodhuar nga shtëpia finlandeze.

Asnjë detaj tjetër që lidhet me karakteristikat e tij, ku sipas përshkrimeve që i janë bërë mund të themi se ekrani do të jetë me prekje dhe i një madhësie nga 7 në 9 polësh. Lançimi i tij në tregun evropian mbetet ende për tu vendosur dhe kjo pasi burime zyrtare kanë bërë të ditur se raporti çmim-funksion nuk është caktuar ende.

r.b/NOA

KOMENTE