Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sheen ndahet dhe nga gruaja e tretë
English

Sheen ndahet dhe nga gruaja e tretë

SHBA, 3nëntor NOA - Aktori amerikan Charlie Sheen, 45 vjeç, i cili kohët e fundit është parë në një festë në Nju Jork në shoqërinë e yllit të pornos Capri Anderson, është ndarë nga gruaja e tij e tretë Brooke Mueller.

Tashmë mund të themi se procedura e divorcit ka nisur në Los Anxhelos. Çifti është martuar më 30 maj të vitit 2008, por më pas ishte ndarë për Krishtlindje në 2009 dhe kjo pasi aktori u arrestua me akuzën e dhunës së përdorur ndaj ish-bashkëshortes së tij në Aspen në Colorado. Mund të themi se grindjet mes tyre kanë qenë gjithmonë të pranishme, megjithatë gjatë martesës së tyre ata sollën në jetë dhe dy binjakët, Bob e Max, në mars të 2009.

r.b/NOA

KOMENTE