Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Njoftim nga Ministria e Turizmit
English

Njoftim nga Ministria e Turizmit

Tiranë, 7 nëntor, NOA - Sot më 07 nëntor 2010 ora 12.00 Ministri i Turizmit Kulturës Rinisë dhe Sporteve Ferdinand Xhaferaj do të dalë në një konferencë për shtyp. Prolemet e turizmit do të jenë në qendër të deklaratave të ministrit.

NOA

KOMENTE