English

Samsung Galaxy S2, të dhëna të reja mbi këtë smartphone

SHBA, 15 nëntor NOA - Janë ende të shumtë zërat që flasin në lidhje me një lançim të shpejtë të smartphon-it të gamës së Samsung, një terminal me sistem operativ Android 2,3, tashmë i quajtur Smasung Galaxy S2. Burime informative kanë bërë të ditur se emri i koduar i terminalit do të jetë Elite Samsung dhe Samsung fillimisht ai do të prezantohet në tregun në SHBA dhe më pas në Evropë. Lista e specifikimeve teknike duhet të përfshijë një ekran nga Super AMOLED 2, prej 4.52 polësh me rezolucion 1024 x 600 dhe me një kamerë prej 8,0 megapixel, me mundësi regjistrimi në formatin HD.

r.b/NOA

KOMENTE