Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Fotolajm – Me plehra në kokë para Kryeministrisë
English

Fotolajm – Me plehra në kokë para Kryeministrisë

Aktiviste te Levizjes Mjaft dhe perfaqesues te Grupit te Reagimit Qytetar, gjate nje proteste para godinës së Kryeministrisë, kunder vendimit te qeverise per importimin e plehrave, i cili parashikon qe mbetjet te importohen per qëllime përdorimi, riciklimi dhe përpunimi. NOA/LSA
KOMENTE