Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Inter, ndalet dhe Coutinho
English

Inter, ndalet dhe Coutinho

Milano, 20 nëntor NOA - Vazhdojnë të shtohen problemet për skuadrën e Interit në drejtimin e Benitezit. Ai i fundit i takon dëmtimit të Coutinho, viktimë e një tërheqje të dyshimtë në stërvitjen e fundit.

Rreziku është që talenti i ri brazilian të mos luajë në dy ndeshjet në vazhdim të zikaltëre në atë me Chievon në kampionat dhe me Twenten në Champions League. Janë ende në vazhdim kontrollet mbi të dhe vetëm m pas do të njihet më mirë shkalla e seriozitetit të dëmitimit të tij.

r.b/NOA

KOMENTE