Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nju Jork, George dhe Eli fotografohen së bashku në mbrëmjen gala
English

Nju Jork, George dhe Eli fotografohen së bashku në mbrëmjen gala

Nju Jork, 20 nëntor NOA - Këtu janë sërish bashkë në një ngjarje zyrtare, këtë herë në Shtetet e Bashkuara: George Clooney ka kërkuar te ketë përkrah tij Elisabetta Canalis, gjatë mbrëmjes gala për shpërndarjen e “Ripple of Hope Awards”, nderime për individët të cilët janë të dalluar në fushën e angazhimin për të drejtat e njeriut. Në Neë York me ata, ishte edhe babai i tij, Nick. Duhet theksuar se mbi si ashtu si gjithmonë objektivët e aparateve të drejtuar ishin të shumtë.

r.b/NOA

KOMENTE